VIDEO Kaos na derbiju Crvene zvezde i Partizana. Skoro izbila tučnjava

Screenshot: Arena Sport

CRVENA ZVEZDA je pogotkom Alexa Viga u petoj minuti pobijedila Partizan 1:0 u derbiju 24. kola srpskog prvenstva. Utakmicu je obilježila nervoza obiju momčadi. Glavni sudac Aleksandar Živković u 90. minuti pokazao je direktan crveni karton napadaču Partizana Ricardu Gomesu nakon što je došlo do naguravanja poslije prekršaja na centru igrališta.

U 72. minuti došlo je do teške ozljede kada su se veznjak Partizana Kristijan Belić i napadač Zvezde Aleksandar Pešić sudarili. Belić je ostao ležati nakon što ga je Pešić u skoku udario u glavu. Na teren su odmah uletjele liječničke ekipe, a Belić je bio bez svijesti. Pomagali su mu igrači oba kluba.

Crvena zvezda je ovom pobjedom povećala bodovnu prednost na vrhu. Ima 66 bodova, 16 više od drugog Partizana koji će morati sačuvati tu poziciju jer su iza njega Bačka Topola s 49 bodova te Čukarički s 47.