VIDEO Modrić je iznenadio dodavanjem iz kornera. Slijedila je golčina Real Madrida

LUKA MODRIĆ (39) je u utakmicu Real Madrida i Villarreala krenuo u prvih 11, a brzo je postalo jasno da je to bila dobra odluka Carla Ancelottija. Naime, već u 14. minuti je Real došao do vodstva, a ključnu ulogu kod pogotka imao je hrvatski veznjak.

Grafika: Sofascore

Modrić je izveo korner s desne strane gola Villarreala i potezom iznenadio skoro sve igrače na terenu koji su se, kao i uvijek kod kornera, okupili unutar šesnaesterca koji napadaju, odnosno brane. Ipak, izvan šesnaest metara, na pola puta između kaznenog prostora i centra terena, ostao je Federico Valverde.

Vinicius riješio pitanje pobjednika

Upravo je njemu Modrić i poslao loptu iz kornera. Jude Bellingham se izvukao iz sredine i krenuo na tu loptu, ali onda ju je propustio prema Valverdeu i tako dodatno prevario braniče gostujuće momčadi.

Valverde je nakon toga primio loptu i krasno pogodio za vodstvo. Gol pogledajte OVDJE. Do kraja je Real postigao još jedan gol, a zabio ga je Vinicius Junior u 72. minuti susreta te postavio konačnih 2:0.