VIDEO Napadač Arsenala bacio na pod protivnika koji ga je uhvatio za stražnjicu

Screenshot: Arena Sport

NOGOMETAŠI londonskog Arsenala pobijedili su Wolverhampton Wandererse 2:0 pred svojim navijačima, a najveće zasluge za pobjedu Topnika ima engleski reprezentativac Bukayo Saka, asistent kod prvog i strijelac drugog pogotka. Saka se u 25. minuti oslobodio svog čuvara na desnom boku, ubacio u srce kaznenog prostora, a njegovu akciju odlično je pratio njemački reprezentativac Kai Havertz i preciznim udarcem glavom poslao loptu u mrežu.

Arsenal je bio nadmoćan tijekom cijelog susreta, a potvrdu te nadmoći vidjeli smo u 74. minuti, kad je Saka s desnog boka ušao u kazneni prostor, driblingom izbacio svog čuvara te snažnim udarcem lijevom nogom poslao loptu u mrežu uz bližu vratnicu.

Trenutak ove utakmice koji je postao viralan na društvenim mrežama dogodio se u 88. minuti, kad je igrač Wolverhamptona Yerson Mosquera uhvatio za stražnjicu napadača Arsenala Gabriela Jesusa. Brazilac se naljutio i odgurnuo Mosqueru te zbog toga dobio žuti karton. Pogledajte neobičan prizor.