Pogledajte kako je golman Zvezde poklonio gol Francuskoj

FRANCUSKA reprezentacija je pobijedila Izrael 1:4 u Budimpešti, gdje su Izraelci bili domaćini, u trećem kolu skupine 2 elitnog ranga Lige nacija.  Izabranici Didiera Deschampsa rano su poveli golom Eduarda Camavinge iz sedme minute, a najveći krivac za taj pogodak je vratar Izraela Omri Glazer, koji inače brani za Crvenu zvezdu. Glazer je bio na udarcu Camavinge s distance, ali je neshvatljivo ispustio loptu i ona je ušla u mrežu.Gol pogledajte OVDJE.

Izrael je izjednačio u 24. minuti preko Omrija Gandelmana. Francuzi, međutim, nisu dopustili iznenađenje. Christopher Nkunku svega četiri minute nakon izjednačenja vratio je prednost svojoj momčadi, dok su Matteo Guendouzi i Bradley Barcola u završnici utakmice, u 87. i 89. minuti, donijeli rezultatski uvjerljivu pobjedu Francuskoj.