VIDEO Ovo je prekršaj za koji igrač Chelseaja nije dobio ni žuti karton

Screenshot: X

ARSENAL i Chelsea upravo igraju zaostalu utakmicu 29. kola engleske Premier lige. Momčad Mikela Artete na poluvremenu ima vodstvo od 1:0, koje joj je pogotkom još u 4. minuti susreta donio Leandro Trossard na asistenciju Declana Ricea. Ipak, od onog što se dogodilo u prvom dijelu, skoro da je zanimljivije ono što se nije dogodilo.

Jackson challenge on Tomiyasu(no card)
byu/abbytarar insoccer

Odnosno, ono što nije dosuđeno. Naime, Nicolas Jackson je u 9. minuti izrazito grubo startao na stopera Arsenala Takehira Tomiyasua, a sudac Simon Hooper i njegovi kolege u VAR sobi ne da nisu smatrali da se radi o prekršaju za crveni karton već Jackson nije dobio ni žuti karton. Inače se, barem je takva praksa u većini slučajeva, dodjeljuje crveni karton za ovako opasne prekršaje.