PERIŠIĆ RASPUCAN NA SARDINIJI S dva gola nosio Inter do pobjede

IVAN PERIŠIĆ zabio je dva gola u pobjedi Intera Intera kod Cagliarija 5:1, u 27. kolu Serie A, čime je momčad Stefana Piolija nastavila borbu za europska natjecanja sljedeće sezone.

Sjajni hrvatski reprezentativac prvo je primio dugu loptu koju je poslao Ever Banega u 34. minuti te lako svladao vratara domaće momčadi za vodstvo 1:0.

Na 2:0 svega pet minuta kasnije povisio je i sam Banega iz slobodnog udarca, ali je Cagliari uspio otvoriti utakmicu u 42. minuti preko Marca Borriella, koji je zabio nakon asistencije Nicola Barelle.

Međutim, u 47. minuti Mauro Icardi dodao je s lijeve strane do Perišića, a Hrvat prekrasno zakucao loptu u suprotni kut za velikih 3:1. Bio je to njegov deveti gol ove sezone u Serie A, a upisao je i sedam asistencija.

Na 4:1 u 67. minuti povisio je Icardi iz penala, čime je potvrdio važnu pobjedu, a točku na i stavio je svojim prvim golom u crno-plavom dresu Roberto Gagliardini u 88. minuti.