VIDEO Remek-djelo Modrića protiv Barce. Hoće li danas napraviti nešto slično?

LUKA MODRIĆ odigrao je 34 utakmice u Realovom dresu protiv Barcelone. U najvećim derbijima španjolskog nogometa slavio je 16 puta, 13 puta napuštao teren kao dio poražene ekipe i pet puta remizirao s najvećim suparnikom. Zabio mu je jedan gol, majstorski, u sezoni 2020./21.

Grafika: Sofascore

Igrao je Real tad na gostovanju kod Barcelone i slavio 3:1 golovima koje su postigli Federico Valverde i Sergio Ramos prije no što je Ansu Fati smanjio, a Modrić u 90. minuti postavio konačan rezultat. Hrvatski kapetan ušao je u igru u 69. minuti tog derbija, a ono najvažnije napravio na samom kraju susreta. Sjajnim driblingom dvaput je slomi Neta, a onda zabio vanjskih dijelom desne noge pogodivši između dva Barcina stopera. Tu majstoriju pogledajte OVDJE.

Sezona 2020./21. ipak nije donijela Modriću konačnu nagradu u španjolskom prvenstvu. Real je bio ispred Barcelone, ali na drugom mjestu ljestvice s dva boda manje od prvaka Atletica. Danas Real od 21 sat igra za bodovno izjednačenje s Barcom.