VIDEO Slavio prvi gol za klub pa pao u provaliju

BRAZILSKI napadač Anderson Lopes na najbolji način se predstavio navijačima Sappora, iako je njegov prvi nastup na domaćem terenu umalo završio kobno.

Lopes je u japanski klub došao ove zime iz Brazila. Već je odigrao dvije utakmice za Sapporo, ali obje u gostima. Njegova momčad je u nedjelju kod kuće igrala protiv Shimizua i pobijedila 5:2, a Lopes je zabio čak četiri gola. Prvi je upisao iz penala u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena za 2:1. Kad ga je zabio, jurnuo je prema tribini s navijačima, ali nije znao da je iza reklama tri metra duboka rupa.

VIDEO POGLEDAJTE OVDJE.

Preskočio je ogradu i onda nestao iz kadra. Klupski liječnici odmah su mu krenuli u pomoć, ali se Lopes na sreću izvukao bez ikakvih ozljeda. Dapače, u nastavku je briljirao i zabio još tri gola.