Vukovar pobijedio i kod Toplakovog Rudeša za nastavak dominacije u 1. SNL

HNK VUKOVAR 1991 pobijedio je 1:0 kod Rudeša u sedmom kolu SuperSport 1. NL. Vukovarci su tako nastavili dominaciju prvenstvom jer nakon sedam kola imaju šest pobjeda i jedan remi. Vukovar trenutno ima pet bodova više od drugoplasiranih Opatije i Sesveta, a Rudeš, jedan od glavnih favorita lige, ostao je na sedmom mjestu s devet osvojenih bodova.

Igrači Branka Karačića su brzo poveli. Igrala se četvrta minuta kada je stoper Mario Tadić pogodio nakon ubačaja iz kornera. Vukovar je do kraja utakmice uglavnom prijetio opasnim prekidima, a Rudeš je imao period dominacije i dobrih šansi od 46. minute. Međutim Vukovar je sjajnim intervencijama spašavao raspoloženi vratar Ivan Mandić, koji je zasigurno igrač utakmice. U sljedećem kolu Vukovar dočekuje posljednjeplasirani BSK iz Bijelog Brda, a Rudeš gostuje na Krimeji kod Orijenta 1919.