Ipak se održava duhovni koncert u Splitu. Thompson jedan od izvođača, nema Cetinskog

Ipak se održava duhovni koncert u Splitu. Thompson jedan od izvođača, nema Cetinskog
Foto: Grgo Jelavic/PIXSELL

Nakon što je odgođen zbog tehničkih problema, duhovno-humanitarni koncert Split slavi, moli i voli ipak se održava na istom mjestu u isto vrijeme. 

Marko Perković Thompson potvrdio je održavanje koncerta 1. svibnja u 20 sati u velikoj dvorani na Gripama. On je jedan od izvođača.

Osim Thompsona nastupaju i Petar Dragojević, Ivana Kovač, Zrinka, Hanna, fra Marin Karačić, VIS Agnus, Zbor Mihovil, Papa Band, SKAC bend, Zajednica Sv. Ivana od Križa i mnogi drugi.

Program će voditi Simona Mijoković i glumac Pere Eranović. Na novom, izmijenjenom plakatu nema imena Tonyja Cetinskog.

Dubravka Cetinski nedavno se oglasila

Nakon otkazivanja koncerta oglasila se Dubravka Cetinski, supruga Tonyja Cetinskog.

"Otkazano prije nego što je i zakazano. Nisu svi izvođači potvrdili svoj nastup, a već se krenulo s najavom koncerta. Glavni razlog otkazivanja je neprofesionalizam od strane organizatora", napisala je na Facebooku.

Otkazano prije nego sto je i zakazano Nisu svi izvođači potvrdili svoj nastup,a već se krenulo sa najavom koncerta . Glavni razlog otkazivanja je neprofesionalizam od strane organizatora .

Objavljuje Dubravka CetinskiSrijeda, 12. ožujka 2025.

U razgovoru za Story je dodala: "Tony nije nikad potvrdio svoj nastup za taj koncert. Izašao je taj plakat s njim i drugim izvođačima i onda su dobili poruke da je koncert otkazan. Je li to zbog tehničkih razloga ili nešto drugo, u to ne bih ulazila. Koncert je otkazan i prije negoli je zakazan, kako sam napisala. Ja nisam ni pitala razloge jer smo se odmah odmaknuli od toga. Mislim da to nije bilo dobro iskomunicirano s izvođačima i to je to. U svakom slučaju neprofesionalizam, u najmanju ruku."

 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.