VIDEO Reper iz Drniša bacao pršut publici na koncertu, snimka je hit

VIDEO Reper iz Drniša bacao pršut publici na koncertu, snimka je hit

JOSIP Pekas, reper iz Drniša poznat kao Peki, održao je koncert u zagrebačkoj Tvornici kulture, a na koncertu je publiku počastio - drniškim pršutom.

"’Tko oće pršuta? Tko oće pršuta?" vikao je Peki s pozornice dok je publika vrištala, a zatim im je počeo bacati pršut. 

 

Inače, njegov performans s pršutom odvijao se dok je izvodio pjesmu Ganga i rera, koju je objavio s Vojkom V, a stihovi glase: "Mi smo momci najjači u selu, to se znade, glave su nam veće nego planinske gromade, oj ćaća, ćaća nožinu mi dade, pršuta da izrižen na debele komade."

"Preskočio Desingericu"

Snimka je postala viralna na društvenim mrežama, a tiktokeri su u komentarima pohvalili negov potez, dok su neki pisali kako je bolji od Desingerice, srpskog izvođača poznatog po tome što publiku voli gađati prljavim čarapama i tući ih tenisicama po glavi.

"Daj vamo, Peki!","Koji kralj!", "Ovog ima samo na Balkanu", "Tako se to radi" i "Preskočio Desingericu", neki su od komentara na TikToku.

Podsjetimo, reper je sredinom travnja prošle godine objavio debitanski koji je u prvih tjedan dana od objave samo na Spotifyu prikupio više od 200.000 streamova. Kao jedna od najslušanijih pjesama s ovog izdanja istaknula se Mangio Pasta, duet s Gršom, koji je u kratkom roku postao favorit publike.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.