Kramarić ponovno zabio: Ozobić spasio Slaven od poraza protiv Rijeke

RIJEKA je u 14. kolu HNL-a remizirala na gostovanju kod Slavena. Utakmica je završila 1:1.

Čini se kako je šok terapija uprave Slavena polučila uspjeh. Naime, vodstvo kluba iz Koprivnice prije nekoliko je dana uručilo otkaz Elvisu Scoriji, a na njegovo mjesto privremeno je postavljen Josip Omrčen Čeko.

Bez obzira na ovaj remi, Slaven je ostao zakovan na dnu ljestvice s devet bodova u 13 odigranih utakmica.

Kramarićev 16. ovosezonski pogodak

Što se tiče same utakmice, Rijeka nije briljirala, ali je i takva imala inicijativu. Igrala se 34. minuta kada je Kvržić ubacio u kazneni prostor, a tamo je nespretni Grgić rukom dirao loptu. Andrej Kramarić bio je siguran s bijele točke za vodstvo Rijeke, a to mu je bio 16. ovosezonski pogodak u HNL-u.

Slaven je do izjednačenja stigao u 60. minuti. Filip Ozobić pobjegao je gostujućoj obrani i uspio je matirati Ivana Vargića. Rijeka je ovim remijem ostala na šest bodova zaostatka za vodećim Dinamom, koji je u 14. kolu odigrao 0:0 na gostovanju kod Splita.