Njemačka doživjela najteži poraz u povijesti U21 selekcije: Portugalci zabili Elfu pet komada!

NJEMAČKA U-21 reprezentacija doživjela je pravi potop u polufinalu Europskog prvenstva. Mladi Nijemci primili su od Portugala pet komada (5:0)!

Najteži poraz u povijesti njemačke U21 selekcije

Pitanje pobjednika bilo je rješeno već nakon prvih 45 minuta kada su Portugalci otišli na odmor s tri gola prednosti. U prvom dijelu poentirali su Bernardo Silva, Ricardo i Cavaleiro. Minutu nakon što je sudac označio početak drugog poluvremena, Joao Mario zabio je za 4:0, a 20 minuta kasnije Horta je zabio za nevjerojatnih 5:0.

Zanimljivo je da je Njemačka bila favorit uoči ovog dvoboja, a na kraju je upisala najteži poraz u povijesti svoje U-21 selekcije.

Portugal će u finalu igrati protiv Švedske koja je u drugom polufinalu bila s 4:1 bolja od Danske.