Evo zašto je Modrić u posljednji trenutak otkazao dolazak na presicu prije Francuske

Evo zašto je Modrić u posljednji trenutak otkazao dolazak na presicu prije Francuske
Foto: EPA

HRVATSKA nogometna reprezentacija u četvrtak u 20:45 na Poljudu protiv Francuske igra prvu četvrtfinalnu utakmicu Lige nacija. Uzvrat je u nedjelju u istom terminu na Stade de Franceu u Parizu. Večeras je održana posljednja konferencija za medije prije utakmice, a na njoj su sudjelovali izbornik Hrvatske Zlatko Dalić i golman Dominik Livaković.

Na konferenciji za medije trebao je biti kapetan Hrvatske Luka Modrić, koji tradicionalno razgovara s novinarima pred samu utakmicu, no danas nije mogao doći. Razlog za njegov nedolazak je problem s glasnicama, pa je odlučio preskočiti presicu.

Iako nije ništa ozbiljno, Modrić je zamolio Livakovića da odradi razgovor s novinarima ususret Francuskoj. Ono što je Livaković rekao možete pročitati OVDJE, a ono što je rekao izbornik Dalić u najavi utakmice pročitajte OVDJE.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.