Golman Poljske: Osjećali smo se beznadno

"BILA JE to apsolutno luda utakmica", rekao je golman poljske reprezentacije Marcin Bulka nakon remija (3:3) protiv Hrvatske u Ligi nacija. Poljska je povela na samom otvaranju utakmice golom Piotra Zielinskog (5), Hrvatska je preokrenula s tri gola u samo šest minuta preko Borne Sose (20), Petra Sučića (24) i Martina Baturine (26), a pred kraj prvog poluvremena Nicola Zalewski (45) smanjio je na 3:2.

U drugom poluvremenu je Sebastian Szymanski (69) pogodio za konačnih 3:3. Hrvatska je od 76. minute igrala s igračem manje nakon što je isključen Dominik Livaković. "Bila je to apsolutno luda utakmica. Počeli smo dobro, ali smo onda primili tri gola u svega nekoliko minuta. Osjećali smo se beznadno, ali uspjeli smo se vratiti. Drago mi je da smo otišli s bodom, ali žao mi je što nismo postigli i četvrti", rekao je vratar francuske Nice.

Uoči zadnja dva kola na ljestvici skupine vodi Portugal s 10 bodova, Hrvatska ima sedam, Poljska četiri, a Škotska jedan bod.