Navijači BiH zapalili baklje u Eindhovenu, odmah stigla prijetnja: "Izbacit ćemo vas"

NIZOZEMSKA je u skupini 3 Lige A Lige nacija na domaćem terenu u Eindhovenu bila bolja od Bosne i Hercegovine s 5:2. Iako su Nizozemci bili vidno bolji sve do kraja su im tri boda bila u opasnosti. Nizozemci su poveli u 13. minuti golom Zirkzeea, ali je u 27. izjednačio Demirović.

Kada su za 3:1 pogađali Reijnders u nadoknadi prvog dijela i Gakpo u 56. minuti činilo se da su gosti bačeni na koljena. No, Džeko je u 73. minuti smanjio na 2:3, a potom je Bosna i Hercegovina jurišala po izjednačenje. Stvorili su gosti nekoliko odličnih prilika, ali do 3:3 nisu došli. Potom je na drugoj strani uslijedila kazna, a u završnici su Weghorst i Simons zabijali za konačnih 5:2.

Tek što je utakmica krenula, dio tribine na kojemu su bili smješteni BH Fanatikosi odmah je planuo od upaljenih baklji. Organizator je odmah upozorio navijače da se smire ili će u suprotnom biti izbačeni s tribina. To se na kraju ipak nije dogodilo. Video incidenta pogledajte na OVOM linku.