EUROPA LIGA

Pogledajte golove kojima je Eintracht izbacio Barcelonu iz Europa lige

EINTRACHT Frankfurt pobijedio je na Camp Nouu Barcelonu 3:2 i tako prošao u polufinale Europa lige. Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 2:0 za goste. Prvi je pogodak zabio Filip Kostić u 4. minuti s bijele točke. Kazneni udarac dosuđen je nakon prekršaja Erica Garcije u kaznenom prostoru Barcelone.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL EINTRACHTA

Pogodak za 2:0 zabio je Rafael Santos Borre. Napadač njemačkog kluba dobio je u 36. minuti loptu od Kostića, potegnuo je iz daljine i zabio sjajan gol Ter Stegenu. Prije Kostićevog dodavanja loptu je na centru kapetanu Barcelone Sergiju Busquetsu oduzeo Kristijan Jakić, bivši igrač zagrebačkog Dinama.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK EINTRACHTA ZA 2:0

Kostić je zabio gol i u 67. minuti. Kamada ga je proigrao nakon auta, a Kostić se našao na lijevoj strani u situaciji jedan na jedan protiv Desta, kroz čije je noge neobranjivo pogodio za vodstvo Eintrachta 3:0. Golove za Barcelonu u sudačkoj su nadoknadi zabili Busquets i Depay.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL FILIPA KOSTIĆA ZA 3:0