Pogledajte majstorski gol Olma Njemačkoj

BIVŠI nogometaš zagrebačkog Dinama Dani Olmo zabio je gol za 1:0 za španjolsku reprezentaciju protiv Njemačke u utakmici četvrtfinala Europskog prvenstva. Olmo je pogodio u 51. minuti nakon odlične povratne lopte Laminea Yamala. Španjolski broj 10 dotrčao je na loptu i nečuvan s 20-ak metara pogodio desni donji kut gola Manuela Neuera. Olmo je bio i asistent za drugi gol Španjolske, koji je zabio Mikel Merino u drugom produžetku.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ OLMOV POGODAK

Izbornik Španjolske Luis de la Fuente uveo je Olma u prvom poluvremenu. Već u osmoj minuti Pedrija je oštrim startom ozlijedio njemački veznjak Toni Kroos. Ulazak španjolskog veznjaka pokazao se kao pun pogodak za njegovu momčad. Utakmicu Španjolske i Njemačke neki su mediji okarakterizirali kao finale prije finala jer su ove dvije momčadi dosad najviše pokazale na Euru.