Pogledajte Modrićev potez. Marca: Čudo je da ovo savršenstvo nije završilo golom

Screenshot: Twitter

SENZACIONALNO je Real, prvak Španjolske i Europe, izgubio kod Lillea (1:0) u drugom kolu Lige prvaka. Najbolju priliku za izjednačenje i spas od poraza gostima je u zadnjoj minuti stvorio Luka Modrić. Hrvatska legenda Reala ušla je u igru u 57. minuti.

U jednom od posljednjih napada njegove momčadi Modrić je sjajno desnicom s lijeve strane centrirao pred gol za Ardu Gulera. Premda je mladog Turčina iz daljine savršeno pogodio u trepavicu, Gulerov udarac glavom iz blizine nije rezultirao golom. Marca je ovako opisala tu situaciju: "Modrić je odigrao savršenu loptu za Ardu, koja čudesno nije završila golom za 1:1". Modrićev sjajni ubačaj možete pogledati OVDJE