Pogledajte zašto je poništen najbizarniji gol sezone SHNL-a

Screenshot: MaxSport

GORICA je na svom terenu pobijedila Slaven 2:1 u osmom kolu SHNL-a golovima Jurice Pršira u 28. i Martina Šlogara u 90+4. minuti, dok je Dominik Martinović u 30. minuti poentirao za Belupo. No, nakon utakmice najviše se govori o golu Gorice u 13. minuti koji je naknadno poništen.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svaki ponedjeljak u 18 sati.

Na ubačaj iz kornera skočio je Mario Maloča i glavom zahvatio loptu. Međutim, ona se zatim nevjerojatno odbila od poda i čudnim efeom završila u golu. Bio je to doista bizaran gol, koji su igrači Gorice slavili, a sudac Ante Terzić priznao. Međutim, nakon VAR provjere poništen je zbog prekršaja na Slavenovom golmanu Ivanu Sušku.