LIGE PETICE

Talijani: Novi Milanov trener gura Rebića od prve minute protiv Leccea

ANTE REBIĆ konačno bi trebao dobiti priliku od starta u Milanu, najavljuju talijanski mediji.

Rossoneri večeras od 20:45 sati igraju na San Siru protiv Leccea u osmom kolu Serie A. Bit će to debi novog trenera Stefana Piolija, koji je tijekom reprezentativne pauze naslijedio Marca Giampaola, kako bi pokušao podignuti talijanskog velikana poslije očajnog starta sezone i trenutačnog 11. mjesta u prvenstvu.

Hrvatski reprezentativac do sada je skupio tek 64 minute u dresu Milana, a protiv Leccea bi prvi put trebao krenuti od prve minute.

Trener Pioli vidi ga kao lijevo krilo u formaciji 4-3-3, dok je desna strana rezervirana za Susa, a vrh napada za Krzysztof Piateka. To znači kako će supertalentirani Rafael Leao ostati na klupi te se boriti s poljskim napadačem za mjesto u prvih 11.

Rebić je u finišu prijelaznog roka stigao u Milan iz Eintrachta u zamjenu za Andrea Silvu, koji je uspio do sada zabiti tri gola za njemački klub u sedam odigranih utakmica.