liga kup

VIDEO Diogo Jota s dva fenomenalna gola odveo Liverpool u finale Liga kupa

LIVERPOOL je u uzvratnoj utakmici polufinala Liga kupa pobijedio Arsenal 2:0 u Londonu nakon što u prvoj utakmici nije bilo golova. Jürgen Klopp izveo je kombinirani sastav s nekoliko mladih igrača, a do pobjede je došao s dva fenomenalna gola sjajnog Dioga Jote kojemu su to bili 13. i 14. golovi ove sezone.

Gosti su poveli u 19. minuti nakon munjevite akcije. Alexander-Arnold je proigrao Jotu koji je prošao jednog igrača Arsenala, onda se sjurio u šesnaesterac, prošao još dva igrača, ostavio golmana na krivoj nozi i poslao lagani udarac u suprotni kut.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL LIVERPOOLA

Drugi gol bio je još ljepši. Igrala se 77. minuta kad je Alexander-Arnold oduzeo loptu Martinelliju i onda fantastičnom loptom našao Dioga Jotu iza leđa Arsenalove obrane. Portugalac ju je lijepo smirio i onda majstorski prebacio golmana za konačnih 2:0. Liverpool će u finalu igrati protiv Chelseaja.