Zvezda je smanjila, pogledajte kakva je ludnica nastala na Marakani

NOGOMETAŠI Crvene zvezde izgubili su prvi susret Lige prvaka u ovoj sezoni pred svojom publikom na stadionu Rajka Mitića u Beogradu. Bolja od Zvezde bila je momčad portugalskog viceprvaka Benfice koja je na stadionu poznatijem pod nazivom Marakana slavila 2:1.

Benfica je prednost od dva gola držala do 86. minute kada je domaćina za ludnicu na tribinama, koju možete vidjeti OVDJE, suparniku rezultatski približio Milson, igrač koji je s klupe za pričuve ušao 15-ak minuta ranije. Dalo je to nadu domaćim navijačima, no rezultat se do kraja susreta više nije mijenjao.

Benfica je pobjedu osigurala golovima Kerema Akturkoglua iz devete i Orkuna Kokcua iz 29. minute. Prvi gol bio je ishod brze akcije u kojoj su kombinirali Angel di Maria i Alexandera Baha, koji je bio i asistent, a drugi je stigao nakon sjajno izvedenog slobodnog udarca.