Maksimir i dalje u šoku: Mamić šuti, Vaha isključen, Tot odradio prvi trening
Foto: Drago Sopta/Cropix
UMJESTO navijačkog nabrijavanja na Trgu, použurili smo u "ludnicu na kraju grada". Ne zapadno, već prema istoku, gdje je dojučerašnji Halilhodžićev pomoćnik i službeno postao treći Dinamov trener ove sezone.
Mario Tot odradio je prvi trening, kao (makar privremeno) prvi Dinamov trener dok u klubu još čekaju da im se Halilhodžić sluzbeno javi, a to je obećao i javnosti. Još od jučer, otkad je preko glasnogovornice dao ostavku, isključio je mobitel.
Mamić je bio u klubu, ali je zaobišao novinare. Šute dakle svi osim Tota, koji je bio kratak. Rekao je koliko može i zna: "Uprava kluba rekla mi je da preuzmem, do kada, ne znam. Više ćete saznati od njih."
I tako će dan proći u iščekivanju. Vahinog priopćenja, Mamićeve "istine" ili pokoje kandidature za Vahinog nasljednika.

bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati