Dvije i pol minute kiksova. Pogledajte kako je očajni Onana izbacio United iz Europe

ANDRE ONANA (27) stigao je minulog ljeta u Manchester United. Englezi su ga Interu platili 50 milijuna eura u nadi da će dobiti vratara koji radi razliku. Kamerunac je u prvih pet mjeseci u Engleskoj u slaboj formi. Ove sezone je u 24 nastupa u svim natjecanjima primio 39 golova, a u sedam je navrata sačuvao mrežu netaknutom.

Užasni Onana

beIN SPORTS napravio je video svih Onaninih kiksova u Ligi prvaka koji traje dvije i pol minute. Podsjetimo, United je jučerašnjim 1:0 porazom od Bayerna na Old Traffordu ispao iz Europe. Momčad Erika Ten Haga završila je iza Bayerna, Kopenhagena i Galatasaraya. Onana je u šest utakmica Lige prvaka primio 15 golova.