Kulenovićeva statistika na početku sezone je suluda

DINAMO je u utakmici četvrtog kola kao domaćin na Maksimiru pobijedio Goricu 2:1 i zadržao je maksimalan učinak ove sezone. Prvak Hrvatske je poveo već iz prve prilike. Marko Rog je odlično ubacio u šestoj minuti, a Sandro Kulenović krasno zabio glavom.

Dinamo je drugi gol zabio u 57. minuti opet preko Kulenovića. Sjajna kontra koju je započeo Bernauer, lopta je stigla do Cordobe na lijevoj strani, ovaj je ubacio, a Kulenović je iz blizine zabio za 2:0. To je bio već peti gol Kulenovića u SHNL-u, a dva je zabio i Qarabagu u play-offu Lige prvaka. Potrebno mu je u prosjeku 43 minute za gol, što je suluda statistika.

Grafika: Sofascore

Baš je nakon utakmice s Qarabagom, u kojoj je slavio s 3:0, Dinamo odao počast Kulenoviću. Naime, Zagrepčani su posvetili objavu Kulenoviću koji je s dva gola potvrdio pobjedu. "Heroj ulice", napisali su u opis fotografije miljenika navijača Dinama.