Pobjeda Liverpoola za maksimalan učinak na početku sezone

U ZADNJOJ utakmici 2. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je svladao Brentford s 2:0 (1:0). Strijelci su bili Diaz (13) i Salah (70). Liverpool se ovom pobjedom pridružio Manchester Cityju, Arsenalu i Brightonu na vrhu ljestvice s po maksimalnih šest bodova. Brentford je 12. s tri boda.

Nogometaši Chelseaja u susretu su 2. kola engleskog prvenstva ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu svladavši kao gosti Wolverhampton Wanderers sa 6:2 (2:2).

U prvom poluvremenu Chelsea je dva puta dolazio u vodstvo golovima Jacksona (3) i Palmera (45), no domaći su uspijevali poravnati preko Matheusa Cunhe (28) i Stranda Larsena (45+6), no u drugom poluvremenu je Madueke (49, 58, 63) s tri gola odveo Chelsea do nedostižnih 5:2 da bi Joao Felix (80) postavio konačan rezultat.

U drugom susretu igranom u isto vrijeme Bournemouth i Newcastle United su podijelili bodove odigravši 1:1. Tavernier (37) je doveo domaće u prednost, a izjednačio je Gordon (77).