Reakcije na suca utakmice Njemačke i Španjolske: "Odvratno"

ŠPANJOLSKA je prvi polufinalist Europskog prvenstva. U dramatičnoj utakmici je nakon produžetaka pobijedila domaćina Njemačku 2:1. Španjolci su poveli početkom drugog dijela golom bivšeg igrača Dinama Danija Olma, da bi u 89. minuti Florian Wirtz zabio za produžetke.

Ipak, nakon što je primila gol u posljednjim minutama regularnog dijela, Španjolska je tako zabila u produžetku te u 119. minuti zahvaljujući Mikelu Merinu prošla u polufinale. Asistent za drugi gol bio je Olmo i tako se golom i asistencijom prometnuo u junaka španjolske pobjede.

Osim Olma, priča ove utakmice je i Anthony Taylor, engleski sudac koji je donio nekoliko kontroverznih odluka. Toniju Kroosu oprostio je dva gruba starta na početku utakmice, a onda nije sudio ni penal za Njemačku nakon igranja rukom Marca Cucurelle. Društvene mreže pune su reakcija na njegov nastup. Evo nekih s X-a.

Reakcije na Taylorovo suđenje

• "Mourinho je bio u pravu za Anthonyja Taylora. Opet je to napravio."
  • "Uvijek ista priča s engleskim sucima. Ne bi ih se trebalo puštati na ovakve turnire. Neka ostanu u Premier ligi."
  • "Stajao je na dva metra od Kroosa i nije mu dao žuti karton!"
  • "Njemačkoj je najbolji igrač Anthony Taylor. Nevjerojatno suđenje."
  • "Nije ni čudo da ljudi govore da je Taylor deluzionalan."
  • "Kroos je ozlijedio Pedrija i nije dobio karton. Neka se Taylor vrati u županijsku ligu."
  • "Anthony Taylor ne zaslužuje suditi Premier ligu, a kamoli Europsko prvenstvo. Odvratno suđenje."