Vukovar nastavio dominaciju u 1. SNL petom uzastopnom pobjedom. Jedini je stopostotan

HNK VUKOVAR 1991 nastavlja s pobjedama u SuperSport 1. NL. Danas je momčad Branka Karačića pobijedila kod Dubrave 2:1 u petom kolu i tako ostala jedina stopostotna. Dubrava je povela prelijepim pogotkom škaricama Dominika Pavleka u 43. minuti. Domaći igrač je tehnički izvrsnim škaricama s desetak metara pogodio za vodstvo, no gosti su u nastavku pokazali kvalitetu i dokazali zašto su trenutno prvi favorit za naslov prvaka.

Preokret Vukovaraca nakon sjajnih akcija

U 76. minuti Slovenac Lun Toni Bončina zabija za izjednačenje nakon lijepe asistencije Robina Gonzaleza, a za potpuni preokret pogodio je veznjak Mateo Andačić u 81. minuti. Andačić je neobranjivo i snažno pucao s vrha šesnaesterca. Bio mu je to četvrti pogodak u posljednje četiri utakmice. U svakoj je zabio po jedan. U sljedećem kolu Vukovar dočekuje Opatiju, koja je danas pobijedila 2:1 protiv Jaruna, također preokretom. Dubrava u sljedećem kolu gostuje kod Orijenta.