VIDEO Mbappe upropastio Modrićevu sjajnu asistenciju

Screenshot: Arena Sport

BARCELONA je deklasirala Real Madrid 0:4 na Santiago Bernabeuu u 11. kolu La Lige. U prvom poluvremenu prvog El Clasica ove sezone nije bilo pogodaka, no zato su Katalonci u drugome zabili četiri. Robert Lewandowski pogodio je u 54. i 56., Lamine Yamal poentirao je u 77., a Raphinha u 85. minuti.

Najveća zvijezda Reala, Kylian Mbappe, imao je nekoliko prilika, a jednu mu je pripremio Luka Modrić. Kapetan Reala ušao je u 63. minuti umjesto Aurela Tchouamenija, a osam minuta kasnije sjajno je prebacio obranu Barcelone kako bi dodao Francuzu. Mbappe nije savršeno primio loptu, otišao je malo ukoso, a zatim je njegov udarac zaustavio gostujući golman Inaki Pena.

Peña save vs Mbappé 71'
byu/MobileTheft insoccer

Modriću je ovo bio 15. ovosezonski nastup za Real te ima tri asistencije. Barcelona je ovom pobjedom došla na okruglih 30 bodova u španjolskom prvenstvu, odnosno šest više od Reala i devet više od Villarreala.