Zadar imao +19 protiv Crvene zvezde. Izgubio je

KOŠARKAŠI Zadra u susretu šestog kola regionalne ABA lige izgubili su na svom terenu od Crvene zvezde sa 77:84 (31:14, 13:27, 16:22, 17:21). Marko Ramljak s 19 poena i 11 skokova te Amar Gegić s 18 poena predvodili su Zadar, dok su Ognjen Dobrić i Codi Miller-McIntyre ubacili po 16 za Crvenu zvezdu.

Zadar je sjajno otvorio utakmicu, pogodio šest od prvih sedam trica te krajem prve četvrtine vodio 30:11. No, već u drugoj četvrtini gosti su se uspjeli rezultatski vratiti u ravnotežu, da bi serijom 8:0 na startu drugog poluvremena preuzeli vodstvo.

Sve do minutu i pol prije kraja dvoboja Zadar je bio u zaostatku od samo pet poena, ali nakon skoka u napadu Miloš Teodosić je pronašao samog Dobrića pod obručem za bijeg na nedostižnih 74:81.Zadar je ovim porazom pao na omjer pobjeda i poraza 1-5, dok je Crvena zvezda na 4-2.