Pogledajte majstorske golove 16-godišnjeg Durdova u Hajdukovom preokretu

U UTAKMICI sedmog kola Supersport HNL-a Hajduk je na Poljudu pobijedio Goricu rezultatom 4:1 i tako upisao četvrtu pobjedu u nizu s kojom je skočio na vrh tablice. Gorica je šokirala Poljud kada je u petoj minuti povela autogolom Dominika Prpića, ali Hajduk je došao do preokreta. Dva puta zabijao je 16-godišnji Bruno Durdov kojem je za oba gola asistirao Marko Livaja.

Durdov se lijepo snašao kod prvog gola u 11. minuti, kada je nadmudrio protivničku obranu, a još ljepše je pogodio u 55. minuti. Livaja mu je i tada ostavio lijepu povratnu loptu, a mladi Hajdukov ofenzivac neobranjivo je pogodio u mrežu Karla Žigera za preokret na Poljudu.

Uživajte u dva prekrasna gola 16-godišnjeg Brune Durdova! 🪄⚽ #Hajduk #Gorica #SuperSportHNL #HRnogomet

Posted by HRnogomet on Saturday, September 21, 2024

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svaki ponedjeljak u 18 sati.