VIDEO Pas uletio na parket na derbiju Zvezde i Barcelone

Screenshot: SportKlub

BARCELONA je u četvrtom kolu Eurolige pobijedila do sada neporaženu Crvenu Zvezdu 98:94 u beogradskoj Areni i to nakon produžetaka. Srpski i katalonski klub sad su izjednačeni na vrhu najjačeg košarkaškog natjecanja. U regularnih 40 minuta rezultat je bio 84:84, a postavio ga je brazilski internacionalac Yago Dos Santos polaganjem pet sekundi prije isteka vremena.

Prethodno je Kevin Punter tricom donio prednost Barceloni od 84:82. Na polovici produžetka domaća momčad je povela 93:90, ali su Nicolas Laprovittola i Kevin Punter tricama donijeli prednost Barceloni koju je katalonska momčad uspjela zadržati.Bivši igrač Partizana Kevin Punter riješio je Crvenu Zvezdu s 26 koševa, a 19 poena je postigao također bivši partizanovac Jan Vesely. Domaće strijelce su predvodili Yago Dos Santos sa 23 poena i Nikola Kalinić s 19.

Zanimljivosti utakmice doprinijela je i jedna životinja. Naime, tijekom Zvezdinog napada u prvom poluvremenu na teren je zalutao pas, što možete pogledati OVDJE