Ancelotti oduševljen Modrićem: Apsolutno je promijenio utakmicu

LUKA MODRIĆ asistirao je u 92. minuti za pobjedu Real Madrida 2:1 u El Clasicu na gostovanju kod Barcelone. Modrić je malim dodirom idealno primirio centaršut Daniela Carvajala za Judea Bellinghama, koji je s dva pogotka apsolutni junak Realove pobjede.

Ipak, stižu brojne pohvale i na Modrićev račun, koji je ušao u 63. minuti i vrlo brzo preuzeo kontrolu nad sredinom terena. Rekao je to i Realov trener Carlo Ancelotti odmah po završetku utakmice. "Modrić? Promijenio je utakmicu, apsolutno. Držao je loptu i sve kontrolirao. Promijenio je utakmicu", kratak je bio Realov strateg.

Modriću je ovo bila prva asistencija za Real u sezoni. S druge strane, nevjerojatni 20-godišnji engleski vezni igrač Bellingham je stigao do brojke od 13 pogodaka u isto toliko nastupa za madridski sastav.