Modrić (39) je uzeo loptu. Slijedio je sprint preko pola terena i tri Poljaka

Screenshot: SportKlub

LUKA MODRIĆ je dan prije 39. rođendana briljantnom igrom i golom donio Hrvatskoj pobjedu nad Poljskom 1:0 u Osijeku u Ligi nacija. No, nije velemajstorski gol iz slobodnjaka u 52. minuti jedino što je Modrić izveo na tom meču a da je postalo viralno.

Grafika: Sofascore

Društvenim mrežama širi se video njegove sjajne akcije na samom početku drugog poluvremena. Modrić je primio loptu na polovici Hrvatske uz desnu aut-crtu. Prema njemu su krenula dva suparnika, ali ih se Modrić riješio trkom. Jedan od tih suparnika je potom krenuo za njim i pridružio mu se novi poljski igrač.

No, Modrić je riješio i ovaj par Poljaka koji ga je pokušao zaustaviti, i to driblingom u trku. Na kraju se činilo da će Modrić izgubiti loptu okružen protivnicima, ali on ju je ipak sačuvao i pred kaznenim prostorom te odande poslao opasan centaršut pred gol Poljske. Situaciju možete pogledati OVDJE