Pogledajte odakle su juniori Dinama primili gol

Screenshot: Arena Sport

JUNIORI Dinama izgubili su 2:1 kod Bayerna u prvom kolu Lige prvaka mladih. Utakmica koja je bila uvertira za večerašnji seniorski ogled ovih ekipa odlučena je u drugom poluvremenu, kada su Bavarci ekspresno postigli dva pogotka i riješili pitanje pobjednika. Dinamo je u sudačkoj nadoknadi uspio tek ublažiti poraz.

Bayern je poveo u 55. minuti susreta. Strijelac je bio Adam Aznou. Iz pozicije iz koje su svi očekivali ubačaj, pa tako i vratar Dinama, Aznou je pucao i uhvatio Rajića na spavanju. Nije to bilo nimalo lako pogoditi, ali Bayernov kapetan je bio precizan. Pogodak pogledajte OVDJE.

Četiri minute kasnije strijelac je bio Jussef Nasrawe. Udarac Nkilija odbio se ravno na nogu Nasrawea, koji je izbjegao zaleđe i iz čiste pozicije zabio za povećanje prednosti domaćih. Pogodak Nasrawea pogledajte OVDJE.