Pogledajte vjerojatno najgorih 15 minuta igrača u povijesti SHNL-a

Screenshot: Max Sport

NEVJEROJATNO očajnih 15 minuta odigrao je Osijekov stoper Luka Jelenić (24) kod Istre u prvoj utakmici 9. kola SuperSport HNL-a. Domaćin je pobijedio 2:1, ali trijumf mu je donio stoper gostiju. Jelenić je, naime, za samo 10 minuta zabio čak dva autogola.

Prvi u 12. minuti, kada je Heister prizemno ubacio pred Osijekov gol, a Jelenić postavljenom nogom u pokušaju da izbije zabio u svoju mrežu, a drugi u 22. minuti, kada je udarac Lisice skrenuo u gol suigrača Malenice. Kao da sve ovo nije bilo previše za nesretnog Jelenića, u 26. minuti se u sudaru glavama s Lawalom ozlijedio tako da je morao napustiti igru.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svaki ponedjeljak u 18 sati.

Jelenić je inače nezamjenjiv u momčadi Osijeka otkako je ljetos došao iz Varaždina uz odštetu od 800 tisuća eura. Tako je postao deseti najskuplji igrač u povijesti Osijeka.