Trener PSV-a: Perišić je dobio jak udarac. Noga mu je bila plava

IVAN PERIŠIĆ (35) pretprošlog je tjedna službeno predstavljen kao novi nogometaš PSV-a. U nizozemski klub došao je kao slobodan igrač nakon što je raskinuo ugovor s Hajdukom. Danas je upisao drugi nastup za PSV od dolaska u Eindhoven; kao i u prvoj utakmici, krenuo je u prvih 11 na desnom krilu.

U prvoj utakmici je odigrao 65 minuta i oduševio nekim potezima, a kupio je i povjerenje trenera Petera Bosza, ali u 2:1 pobjedi nad Spartom Rotterdam u 2. kolu - nije bio njegov dan. Perišić se ozlijedio u prvom poluvremenu te je na poluvremenu ostao u svlačionici. Trenutak ozljede pogledajte OVDJE.

Nakon utakmice trener PSV-a Peter Bosz je na konferenciji za medije govorio o njegovoj ozljedi. "Perišić je dobio jak udarac i noga mu je poplavila na poluvremenu. Protivnik ga je udario iznad gležnja pa je morao izaći na poluvremenu", rekao je Bosz.