Ovako je Cro Cop prije 18 godina pobijedio Yamamota: "Bio je spreman preuzeti Pride"
![Ovako je Cro Cop prije 18 godina pobijedio Yamamota: "Bio je spreman preuzeti Pride"](https://ip.index.hr/remote/bucket.index.hr/b/index/da200a06-d4f1-47a5-8768-bd038eba2ede.jpg?width=765&height=421)
MIRKO FILIPOVIĆ se na današnji dan 2004. godine u sklopu Pridea borio protiv japanskog borca Yoshihisa Yamamota. Na taj je ogled UFC podsjetio na svojim službenim stranicama. "Legendarni Mirko Cro Cop u Japanu je bio spreman preuzeti Pride", objavila je najveća svjetska borilačka organizacija uz video.
Čim su na Filipovićev račun istaknute pohvale, jasno je tko je u toj borbi pobijedio. Cro Cop je od samoga početka krenuo agresivno, plasiravši udarac u nogu japanskog natjecatelja. Yamamoto ga je provocirao, poručivši kako mu nije ništa. No svega par trenutaka kasnije Crop Cop je pobijedio tehničkim nokautom, već u prvoj rundi.
Početkom veljače UFC je objavio snimku Filipovićeve premijerne borbe u UFC-u. Tada je danas umirovljeni MMA borac pobijedio u tome trenutku neporaženog Eddieja Sancheza.
![](/Content/img/loader_40px.gif)
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati