Novi predsjednik Gradskog vijeća u Metkoviću je nećak Luke Bebića, podržao ga i Jambo
![Novi predsjednik Gradskog vijeća u Metkoviću je nećak Luke Bebića, podržao ga i Jambo](https://ip.index.hr/remote/bucket.index.hr/b/index/images2/lukabebicyt.jpg?width=765&height=493)
Screenshot: YouTube
NOVI predsjednik Gradskog vijeća Metkovića je nećak Luke Bebića, veterana HDZ-a. Hrvoja Bebića izglasali su zajednički HDZ i Jambin HSS, Most je bio suzdržan. Bebića je, dakle, podržao Stipe Gabrić Jambo, kontroverzni metkovski HSS-ovac i bivši gradonačelnik koji je godinama bio ljuti neprijatelj HDZ-a.
No, otkad ga je Petrov porazio na izborima 2013. godine, Jambo nije propuštao priliku da napada Most i njegove lidere. Na kraju je dao podršku HDZ-u u drugom krugu izbora za gradonačelnika i pomogao u pobjedi Dalibora Milana nad Mostovom Katarinom Ujdur. Sada će Jambo HDZ-u asistirati u vijeću.
![](/Content/img/loader_40px.gif)
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati