Severina pozirala u kratkim hlačicama na krevetu, fanovi očarani: Ova ti je baš...

SEVERINA je ove nedjelje odlučila počastiti svoje fanove još jednom fotografijom na kojoj pozira u izazovnom izdanju.
Pjevačica je objavila fotku na kojoj pozira sjedeći na rubu kreveta u kratkim hlačicama karo uzorka i crvenoj dukserici. Obula je crne lakirane sandale s visokom potpeticom.
"Lijena nedjelja", stavila je kratak opis, uz uobičajene hashtagove "volim što se volimo" i "ljubav se ljubavlju vraća".
Fanovi su oduševljeni najnovijom fotografijom.
"Najljepša žena na svijetu, definitivno", "E ova ti je baš, baš u srcu", Najljepša", "Prekrasna", "Lijepo moje", "Još uvijek dobra i lijepa djevojka", samo su neki od komentara.
Severina u posljednje vrijeme često objavljuje fotografije na kojima pozira sređena, a selfie koji je objavila prije nekoliko dana pokupio je preko 50 tisuća lajkova.

bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati