Zvijezda Moderne obitelji pokazala kako joj tijelo izgleda nakon transplantacija
![Zvijezda Moderne obitelji pokazala kako joj tijelo izgleda nakon transplantacija](https://ip.index.hr/remote/bucket.index.hr/b/index/5cf4e1cf-3921-43d3-bc29-f1f37a0e4f7c-sara.jpg?width=765&height=483)
ZVIJEZDA "Moderne obitelji" Sarah Hyland posljednjih šest godina otvoreno govori o svom zdravstvenom stanju, kao i o činjenici da su iza nje dvije transplantacije bubrega.
Na društvenim mrežama hrabro je objavila fotografije koje prikazuju njene ožiljke.
Priznala je i da je na partyju Vanity Faira nakon dodjele Oscara nosila dva steznika kako se ne bi vidio trbuščić koji ima.
"Kad budete imali dvije transplantacije bubrega i budete na steroidima do kraja života, javite mi se", napisala je onima koji su je kritizirali.
Čini se kako je u međuvremenu odlučila da više ne želi skrivati svoj trbuščić. Ovog je tjedna zapjevala s Jordanom McGrawom, a njihov nastup uživo je prenosila televizija Fox.
"Konačno zahvala mom mijenjajućem samopouzdanju, koje je dopustilo da pokažem svoj KUP (područje iznad spolovila)", napisala je.
![](/Content/img/loader_40px.gif)
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati