Šibenik vratio igrača koji nije opravdao očekivanja u Dinamu
![Šibenik vratio igrača koji nije opravdao očekivanja u Dinamu](https://ip.index.hr/remote/bucket.index.hr/b/index/f6b0d27f-e661-44e0-9aab-b970ed044248.png?width=765&height=421)
PRIJE par dana Marko Đira (23) sporazumno je raskinuo ugovor s Dinamom. Zadnji vezni je prošlu sezonu proveo na posudbi u slovenskom Kopru, a sada se odlučio vratiti u svoj matični Šibenik. Đira je u seniorskoj karijeri igrao za Dinamovu drugu momčad, Lokomotivu i Koper, a Dinamo je od njega imao velika očekivanja.
Prije tri godine potpisao je petogodišnji ugovor s Modrima, no stvari se nisu razvijale po planu. Đira je u Dinamu igrao najviše pod vodstvom Nenada Bjelice. Ulazio je protiv Šahtara, Atalante i Manchester Cityja u utakmicama Lige prvaka, a nekoliko puta je bio i starter u HNL ogledima.
Dolazak u Šibenik, koji odnedavno ponovno vodi trener Damir Čanadi, predstavlja povratak kući nakon osam godina. Đira je iz Šibenika otišao početkom 2015. godine u Dinamo, gdje nije opravdao etiketu novog Ademija. Sa Šibenikom je potpisao ugovor do kraja sezone uz mogućnost produljenja na još dvije godine.
![](/Content/img/loader_40px.gif)
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati