Sahranjen je trostruki ubojica iz Gradačca
![Sahranjen je trostruki ubojica iz Gradačca](https://ip.index.hr/remote/bucket.index.hr/b/index/f5bdee04-102f-4cb9-b17a-a54b5946a09e.png?width=765&height=430)
TROSTRUKI ubojica iz Gradačca Nermin Sulejmanović je nakon četiri mjeseca pokopan. Njegovo tijelo nalazilo se u hladnjači Komemorativnog centra Tuzla te su prije nekoliko dana članovi njegove obitelji preuzeli tijelo.
Podsjetimo, Sulejmanović je 11. kolovoza ubio svoju nevjenčanu suprugu Nizamu Hećimović te Denisa i Đengiza Ondera. Također, ranio je tri osobe. Ubojstvo supruge prenosio je uživo na Instagramu. Naposljetku je Sulejmanović počinio samoubojstvo.
Članovi Sulejmanovićeve obitelji platili troškove držanja njegovog tijela u hladnjači
Kako je za N1 BiH potvrdio Faruk Latifović, ravnatelj Komemorativnog centra Tuzla, članovi Sulejmanovićeve obitelji su u petak preuzeli njegovo tijelo. Članovi obitelji su platili dosadašnje troškove držanja Sulejmanovićevog tijela u hladnjači.
S obzirom na to da je Sulejmanovićevo tijelo bilo u hladnjači četiri mjeseca, dug je iznosio preko 2500 eura. Ranije se izvještavalo da će trošak čuvanja tijela ubojice u hladnjači morati platiti građani Gradačca, ali to je ipak učinila Sulejmanovićeva rodbina.
Dan u Komemorativnom centru košta gotovo 21 euro.
![](/Content/img/loader_40px.gif)
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati