Nesreća kod Ploča, auto završio na krovu kuće. Troje ozlijeđenih, među njima i dijete
![Nesreća kod Ploča, auto završio na krovu kuće. Troje ozlijeđenih, među njima i dijete](https://ip.index.hr/remote/bucket.index.hr/b/index/92133344-50fb-43bf-a9dd-23e0394e77ec.jpg?width=765&height=404)
U TEŠKOJ prometnoj nesreći koja se jutros dogodila u Stablini, stradala je obitelj iz Vinkovaca. U nesreći su sudjelovala dva osobna automobila, a jedan je završio ispod ceste na krovu kuće, javlja Dubrovački vjesnik.
Muškarca i dijete helikopterom odvezli u splitsku bolnicu
U tom su automobilu, prema neslužbenim informacijama, bili muškarac, žena i dijete. Muškarac i dijete prebačeni su helikopterom u bolnicu u Splitu, a žena je vozilom pločanske Hitne pomoći odvezena također u splitsku bolnicu.
Iz dežurstva PU dubrovačko-neretvanske potvrdili su da je dojava o prometnoj nezgodi zaprimljena u 10.14 sati, kad se nesreća i dogodila. Sudjelovala su dva vozila, jedno dubrovačkih, a drugo vinkovačkih registarskih oznaka.
"Vozilo vinkovačkih tablica je nakon sudara završilo ispod ceste, na dubini oko 5 metara i zapalilo se. Tri osobe iz tog vozila, kao i jedna osoba iz vozila dubrovačkih registarskih oznaka prevezene su u KBC Split. Cesta je za promet u potpunosti otvorena u 11.30 sati. Očevid je još u tijeku", izvijestili su iz policije.
![](/Content/img/loader_40px.gif)
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati