I oni su samo ljudi: Porto izgubio prvi put od ožujka - Braga ih izbacila iz Kupa!

BRAGA je uspjela ono što Portovim suparnicima ne uspijeva gotovo devet mjeseci - pobijediti aktualnog prvaka i prvenstvenog lidera u službenoj utakmici.

Na domaćem terenu slavili su protiv Porta 2:1 u osmini finala Kupa i tako ga eliminirali iz tog natjecanja, usput mu se osvetivši za prvenstveni poraz na istom mjestu prije nekoliko dana.

Početak utakmice nije slutio na takav rasplet: Lidera Dinamove skupine Lige prvaka u 13. minuti u vodstvo dovodi Mangala i Porto je prednost držao sve do 15 minuta prije kraja.

Tada Andre Castro dobija crveni karton i vraća Bragu u život. Domaćin odmah izjednačava autogolom Danila, a u 80. minuti Eder donosi Bragi veliku pobjedu.