VIDEO Englezi slavili gol. Legenda Uniteda ostala mirna

ENGLESKA je u nevjerojatnoj utakmici osmine finala Europskog prvenstva pobijedila Slovačku 2:1 i plasirala se u četvrtfinale u kojem će igrati protiv Švicarske. Slovačka je povela golom Ivana Schranza u 25. minuti i vodila je sve do nadoknade. No, onda je u četvrtoj minuti dodatka Jude Bellingham škaricama izjednačio, a u prvoj minuti produžetka Harry Kane zabio za veliki preokret.

Više od 90 minuta Engleska je igrala grozno. Momčad Garetha Southgatea igrala je sporo, bezidejno i takvim pristupom kao da je i iznenadila same Slovake, koji su vjerojatno očekivali presing velikog favorita od prve minute. Engleski mediji slave "zlatnog dečka" Bellinghama koji je spasio ekipu.

Njegov gol su u studiju Sky Sportsa burno proslavile engleske igračke legende Ian Wright i Gary Neville, nekadašnji igrači Arsenala i Manchester Uniteda. Uz njih je bio Irac Roy Keane, legenda Uniteda, koji je ostao veoma miran pa čak izgledao i razočarano nakon gola Engleza.