Gruzija više nije senzacija. Pogledajte što je napravila Češkoj

GRUZIJA je na Euru ovog ljeta bila senzacija time što je sjajnim igrama izborila prolazak skupine te je onda u prvoj nokaut rundi hrabro ispala od nedodirljive Španjolske, kasnijeg osvajača EP-a.

Ali, Gruziju se više ne može smatrati senzacijom, pa čak ni iznenađenjem, nakon što je u prvom kolu Lige nacija na svom terenu pobijedila Češku 4:1. Prvi gol postigao je Kviča Kvaratškelia iz penala u 33. minuti, a onda je slijedio show.

Za samo 13 minuta, od 53. do 66., Gruzija je postigla čak tri gola, s tim da se ne zna koja akcija i gol su ljepši. Giorgi Čakvetadze, Georges Mikautadze i Giorgi Kočorašvili dotukli su Češku efektnim golovima na kraju sjajnih akcija. Sve ih možete pogledati OVDJE. Lukas Kalvach je deset minuta prije kraja ublažio poraz Češke, također lijepim golom.