Hajdukovim navijačima na ulazu u Opus Arenu skidani dresovi i majice. Nisu im vraćeni

DERBI 21. kola SuperSport HNL-a između Osijeka i Hajduka završio je 1:1. Gosti su poveli pogotkom Filipa Uremovića nakon prekida u 58. minuti, a veliki bod domaćinu dao je Ramon Mierez, koji je u 73. minuti u mrežu pospremio jedan odbijanac nakon udarca Kristijana Lovrića.

No, susret je obilježio i jedan incident te organizacijski propust. Naime, nekoliko navijača Hajduka požalilo se kako su im uoči utakmice na ulazima oduzeti dresovi i majice s klupskim obilježjima, a nekima od njih nisu vraćeni ni nakon susreta, piše Dalmatinski portal.

Prema njihovom navodu, nije riječ o navijačkoj tribini na kojoj se nalazila Torcida, već o tribini pokraj, na kojoj se nalaze gledatelji koji nisu članovi navijačkih skupina. Zasad nije poznato tko je uzeo spomenute dresove i majice.