Lige petice

Kovačev Monaco se s igračem manje vratio nakon dva gola zaostatka

MONACO hrvatskog trenera Nike Kovača na domaćem je terenu remizirao 2:2 s prošlogodišnjim prvakom Lilleom u 14. kolu Ligue 1. Utakmica je krenula užasno za Monaco te je Kanađanin Jonathan David u petoj i devetoj minuti zabio golove za vodstvo Lillea 2:0. Krepin Diatta vratio je Monaco u igru pogotkom u 41. minuti.

U drugom poluvremenu uslijedila je velika dominacija Monacovih nogometaša, no nisu uspijevali postići pogodak. U 78. minuti srpski reprezentativac Strahinja Pavlović zaradio je drugi žuti karton i tako ostavio Monaco s desetoricom, ali Kovačeva momčad ipak je nagrađena za dobru igru u drugom dijelu golom Wissama Ben Yeddera u 83. minuti za konačnih 2:2.

Ivo Grbić bio je na golu Lillea svih 90 minuta, a cijelu utakmicu odigrao je i lijevi bek Domagoj Bradarić. Bio je to prvi put još od 31. siječnja da se našao u početnih 11 u prvenstvu, dok je prije današnjeg susreta ove sezone odigrao tek 46 minuta u Ligue 1.